Get Adobe Flash player
Bölmeler
Yayın Organlarımız
Arşiv
Ziyaretçiler

free counters

İSTANBULDAKİ AHISKALI ÖĞRENCİLER YILBAŞINDA BİR ARAYA GELDİ

İstanbulda eğitimlerine devam eden Ahıskalı öğrenciler Ahimed’in(Ahıskali Öğrenciler Mezunlar ve Mensupları Derneği) organize ettiği organizasyonda; yeni yıla beraber girdiler. Programın hazırlıkları günler önce başladı; salon kiralandı, hazırlıklar yapıldı öğrencilere haber verildi. Bu programın bize bakan yönü, bir araya gelme olgusu, duygusu. Küreselleşen dünyada, gelişen teknolojiyle’de çıkan kitle iletişim araçları, insanları toplumdan uzaklaştırıyor gibi. Buna rağmen belli başlı programlarda insanlarin bir araya gelip beraber zaman geçirmeleri güzel bir davranış. İşte Ahıskalı öğrenciler yılbaşında bir araya gelerek bu günü beraber geçirdiler. 2012 yılının son anları ve 2013 ün ilk anları. Program 31 Aralık 2012 saat 21:00 da başladı 2013 ün ilk sabahına kadar devam etti. Programda; oyunlar oynandı, yarşmalar yapıldı, ikramlar edildi. Öğrenciler bu gecede doyasıya eğlendiler.

Harun BOZKURT
harunbozkurt66@hotmail.com

2013 yılı milletimize hayırlar getirmesi dileğiyle.
Yıllarca devam eden sürgün biter, acılar diner, vatana dönmek isteyenler en kısa zamanda bu dileğine ulaşırlar inşallah.

Leave a Reply

VATANA ZİYARET
------------------------------------------------ ---------------------------------------------------- TABİATIN MUCİZELERİ. Aydan Arı Sudan Duru BOZKURT
Reklam ve İlanlar

Ahıskalı Türkler bu ülkelerde yaşamakta

DATÜB 1.Kurultayı Delegeleri Anıtkabir'de

Karabağ'ı Unutma! Unutturma!