Get Adobe Flash player
Bölmeler
Yayın Organlarımız
Arşiv
Ziyaretçiler

free counters

Sonuna Kadar Türkiye’nin Yanında Olacağız!

a1_d

Kudretli ve cesur Türk Ordusuna sızmış teröristler hak ettikleri cezayı alacaklardır ve alıyorlar da.
Bu olaylar, Türkiye’nin egemenliğini, bağımsızlığını elinden almak, ülkemizin huzur ve güvenliğini hedef almak ve hakimiyeti devirmektir. Ama İnşallah bu bed niyetleri gözünde kalır şerefsizlerin.
Çünkü bu millet, Kafkas Cephesi’nde de Çanakkale’de de omuz omuza mücadele ederek, düşmanla savaşmış ve sonunda da kardeşçe elbirliğiyle Türkiyeyi mustakilliğe kavuşturmuştur. Dolayısıyla da dün vatanını düşmana bırakmayan TÜRK milleti, şu türlü olaylar belasına da boyun eğmeyecektir. Türkiye’nin birliğini, bütünlüğünü, beraberlik ve huzurunu bozan her türlü olaylara karşıyız…
Türkiyemizle tek yüreğiz tek vücud olmalıyız. Türkiye’yi bölmek isteyen emperyalist güçlerin, milletimize, silahlı kuvvetlerimize, polisimize karşı terör saldırısını durdurmak için bugün birlikte mücadele vermeliyiz.
TÜRKEL Yayın Grubu olarak her an Kudretli Türkiyemizin, Türkiye Devletinin, Türk Halkının, Türkiye’nin her köşesinde vatanın bölünmez bütünlüğü için mücadele eden, şehit veren asker ve polisin sonuna kadar yanında olacağız!
Bu gece baş vermiş olan olaylarda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyor, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz!

Leave a Reply

VATANA ZİYARET
------------------------------------------------ ---------------------------------------------------- TABİATIN MUCİZELERİ. Aydan Arı Sudan Duru BOZKURT
Reklam ve İlanlar

Ahıskalı Türkler bu ülkelerde yaşamakta

DATÜB 1.Kurultayı Delegeleri Anıtkabir'de

Karabağ'ı Unutma! Unutturma!