Get Adobe Flash player
Bölmeler
Yayın Organlarımız
Arşiv
Ziyaretçiler

free counters

İş Dünyası

Hüseyin İSMİHANOĞLU – Şirketler  Grubu Genel Başkanı, Almatı Vileyet Meclisi Milletvekili, Kazakistan AHISKA Milli Merkezi Almatı şehri  Kültür Merkezi başkanı.

14 Responses to “İş Dünyası”

 • yavuz toçoğlu:

  hüseyeyin sizleri iyi gördüm başarılarınızın devamını yüce allahtan dilerim saygılarımla selam ve hürmetle

 • allah hayırlı m uğurlu etsin

 • adem:

  merhaba
  turk-isvec vatandasiyim
  isvec-göteborg da yasiyorum
  ama kirgizistan da yasamak istiyorum bana yardimci olurmusunuz
  saygilar
  adem
  nemrut71@yahoo.se
  kendim özel ahciyim 27 yildir

 • Merhaba! Buyurun hanki şartlarla Kırgızistan’da yaşamak istersiniz. Şu an neredesin. Saygılarla.

 • Antalyada dernege bas vurun.

 • Nigar Hesenova:

  Salam Ramiz bey.Men Bakidan yaziram.Özüm iş adamıyam.Saytinizi cox beyenirik ama “iş dunyasi”bölmesinde yeni işguzar əməkdaşlıq təklifləri görmək istərdik.
  Sayqilarimla
  Nigar Bakili

 • Salam Nigar xanım.
  Öncə Novruz Bayramınızı təbrik edirik. Sonra da Siin kimi saygılı soydaşlarımızın təklifləri üzərinə bölməmiz zənginləşdirmək niyyətimiz vardır. Buyurun, istəyiniz, təklifiniz vardırsa, onları biz TÜRKEL, VƏTƏN, AhıskaPress qəzetlərimizdə və ALTIN KÖPRÜ Dərgimizdə də yayımlamağa hazırıq.
  Dərin hörmət və ehtiramla Ramiz bəy, həmin mətbu orqanların baş redaktoru, Ahıska Mətbuat Mərkəzinin həmsədri, Filoloji elmlər namizədi.

 • Nigar Hesenova:

  Hörmetli Ramiz bey məktubumu cavablandirdiginiz üçün size minnətdaram.Redaktoru oldugunuz qəzetləri saytınız vasitəsilə mütamadi olaraq nəzərdən keçirirəm və yazılarınızı bəyənirəm.

 • Hepinize merhaba.
  Ben Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirdim. Yurtdışında özellikle Rusça konuşulan bir ülkede çalışmak istiyorum. Özgeçmişimi indirebileceğiniz bir bağlantı koyacağım. Bana yardımcı olabilirseniz çek memnun olurum.
  Hayırlı günler.

  http://code.google.com/p/vbipucu/downloads/detail?name=Muhammed%20Esad%20DEL%C4%B0SER.doc&can=2&q=#makechanges

 • Akif:

  Merhabalar.
  Ramiz bey ben Akif Alasgarlı ahsıka türküyüm şu anda Kayseri Fermina mobilyada dış ticaret sorumlusuyum .Kazakistana gelib pazar araştırmak istiyorum (mobilya).bu konuda yardımcı olma şansınız varmı?
  Saygılarımla

 • Merhaba. Beni SKYPE ile ara canlı olarak konuşalım. Konkre olarak isteğinizi anlatın.Şöyle ara beni. ramiz.meshedihasanli.
  Telefonda da görüşebiliriz. Şimdi 15 Eylül*23 eylül Kırgızistan’da olacağım. SKYPE ve e-mailim çalışıyor.
  Saygılarla Ramiz bey!

 • eyvaz:

  siteye uye olmakisteyenler nasil olur? resimleri eklemek istiyorum nasil olur? yokyaaa boyle olamaz siteni buyutmek lazim. butun ahiska turkleri boyle birlese biler. Ben ahiska turkuyum bogdanovkada dogulmus babam /dedem/ ben nasil sekil eklerim siteye nasil tanitalim? nasil taniyalim? site buyumeli elimizden ne gelirse yapalim.

 • Merhaba. Mali desteği olmadığı için AHISKAPRESS gazetesi faaliyetini durdurmak zorunda kaldı. 3 sayısı çıktı yalnızca. Resimlerini şu adrese yolla http://www.turkelpress.com yayınlarız.turkelyeni@yahoo.com
  Saygilarla.

 • Mustafa ALTAN:

  Selam arkadaşlar. Hayırlı işler bol kazançlar herkese.Ben 1998 yılında Ata Grubun ilk kuruluşunda usta olarak gidip 2 yada 3 yıl çalıştım. Şimdi emeklilik için gün ihtiyacımdan dolayı çalışma kağıdım lazım. Konsolosluk imzalı yardımcı olabilir misiniz SAYGILAR
  Tel : 905326559064

Leave a Reply

VATANA ZİYARET
------------------------------------------------ ---------------------------------------------------- TABİATIN MUCİZELERİ. Aydan Arı Sudan Duru BOZKURT
Reklam ve İlanlar

Ahıskalı Türkler bu ülkelerde yaşamakta

DATÜB 1.Kurultayı Delegeleri Anıtkabir'de

Karabağ'ı Unutma! Unutturma!